Únor v ZŠS IV.

Únorové setkání bylo krátké, ale přece jen jsme stihli hodně práce. Děti vyráběly srdíčka k Valentýnu a tvořily obrázky se zimní tématikou. Nejvíc jsme se samozřejmě těšili na karneval a masopustní cvičení v tělocvičně, ale bohužel nás skolila chřipka. Proto si masopustní soutěžení a přehlídku masek necháme na březen. Teď už se připravujeme na březnové jarní dny a také se těšíme na jarní prázdniny. Takže na shledanou v březnu.

Text a foto: Mgr. Jitka Pilařová

tn_obrazek_19070.jpg